Reference našich zákazníků

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 7 kWp s bateriovým úložištěm 10,65 kWh

"Náš zákazník díky této fotovoltaice vyrobí 7000 kWh a ušetří ročně až 28 000 Kč"

Moravskoslezský kraj

Dotace Nová zelená úsporám ve výši 225 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 4,45 kWp s bateriovým úložištěm 7,1 kWh

"Náš zákazník díky této fotovoltaice vyrobí 4450 kWh a ušetří ročně až 17 500 Kč"

Středočeský kraj

Dotace Nová zelená úsporám ve výši 205 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 5,34 kWp s bateriovým úložištěm 10,65 kWh

"Náš zákazník díky této fotovoltaice vyrobí 5340 kWh a ušetří ročně až 21 000 Kč"

Plzeňský kraj

Dotace Nová zelená úsporám ve výši 205 000 Kč

Reference Google

Všechny reference najdete >> ZDE <<

Marcel Franko
Marcel Franko
1706949830
Libor Řízek
Libor Řízek
1703088877
Rád bych poděkoval firmě Home Energy a obchodnímu zástupci panu Kořínkovi za profesionální instalaci fotovoltaické elektrárny. Montáž panelů i technologie uvnitř domu proběhla v pořádku, v dohodnutých termínech. Po uvedení do provozu od ČEZ Distribuce byla do měsíce proplacena dotace. Doporučuji.
Miroslav Kozel
Miroslav Kozel
1702819410
Michal Pola
Michal Pola
1699471914
Solidní společnost, panely jsou na střeše, FVE vyrábí, i přes nemožnost přetoků zatím spokojenost
Jaroslav Lacman
Jaroslav Lacman
1696411834
Firmu jsem na jaře vybíral podle nabízeného sortimentu hlavně s ohledem na kvalitu komponentů. Také sjednání dotace je OK. Momentálně je vše namontováno, odzkoušeno a po revizi. Firma už předala potřebnou dokumentaci na ČEZ. Tak teď snad během října dojde k výměně hodin a k běžnému provozu.
Firma panely i další komponenty po menších nedorozuměních dodala jak měla. A věřím že bude dílo dlouho sloužit. K problémům se postavila čelem nemám co vytknout..
Byli jsme spokojeni s realizací,až na nějaké drobnosti v začátcích.I tak děkujeme za provedení a rychlou komunikaci.
Hasic 005
Hasic 005
1696058103
Naprostá spokojenost .První schůzka se zástupcem firmy v prosinci 22 a v květnu 23 již v provozu .Komunikace s obch.odd. a tech .podpora za 1.Dotace připsány v červenci 23Green Home Energy s.r.o. vřele doporučuji.Děkuji, Hasiček Petr
Daniel Král
Daniel Král
1695752843
Oslovil jsem v lednu 2020 několik společností na zhotovení FVE na rodinný dům. Po vyhodnocení nabídek a přístupu jednotlivých společností, jsem se rozhodl právě pro tuto společnost HOME ENERGY. Jejich jednání bylo skvělé a navíc jsme se dohodli na rychlé realizaci. Týden po podpisu smlouvy a zaplacení zálohy provedli montáž panelů (perfektní parta dvou mladých kluků, kteří odvedli perfektní práci i přesto, že na střeše byl zmrzlý sníh, který museli odstranit) a za deset dní po uhrazení další zálohy přijela další parta, která provedla zapojení baterií, střídače atd. Rovnou provedli i revizi a spuštění systému a také mě proškolili v ovládání (rovněž skvělá parta odborníků, kteří věděli co dělají a navíc s nesmírnou ochotou odpovídat na mé hloupé dotazy 🙂 ). Nyní už jen čekám na zapojení od ČEZ Distribuce a proplacení dotace. Abych to shrnul - perfektní jednání, dokázali poradit s nejlepším řešením, profesionální montáž a navíc dobrá cena. Jsem s touto společností velice spokojen.
vlasta kukla
vlasta kukla
1695384995
Tímto bych chtěl poděkovat firmě Home Energy a zároveň obchodnímu zástupci panu Martausovi za skvělou a profesionální instalaci fotovoltaické elektrárny. S firmou byla vždy skvělá komunikace, kdykoliv bylo zapotřebí, tak pan Martaus byl k dispozici. Aktuálně již řeším s panem Martausem i další rozšíření stávají fotovoltaiky. Firmu tedy mohu vřele doporučit.
radek masopust
radek masopust
1694771042
Osobní zkušenost je vcelku dobrá, po roce od podpisu smlouvy již vše běží v pořádku, zprvu komunikace vázla, ale všechny problémy se firma snažila vyřešit a podařilo se. Skvělý přístup techniků. Mohu doporučit.
Martin Hartmann
Martin Hartmann
1693472546
Naprostá spokojenost 🙂
Vse probehlo v poradku 👍
AADM Studio
AADM Studio
1692197401
Firma Green Home Energy sro mi byla doporučena .S firmou jsem byl naprosto spokojen , jak s obchodním zástupcem , tak s montážní prací. Vše probíhalo přesně , jak bylo domluveno. Všem doporučuji.Petr Zahrádka
Martin Fanta
Martin Fanta
1690537509
Firma Green Home Energy s.r.o. mi byla doporučena a jsem rád, že jsem udělal dobře. Profesionální jednání, ihned od začátku. Velké poděkování obchodnímu zástupci panu Martinovi Martausovi za příjemné jednání. Akce trvala od podpisu smlouvy do finálního připojení k síti 4 měsíce. Montážní práce probíhali na vynikající úrovni, odborně a profesionálně, vše proběhlo dle plánů a termíny byli dodrženy. Perfektní a profesionální jednání i ze strany administrativní, jak smluvních a dotačních. Vše bezstarostně zajištěno.Firmu Green Home Energy mohu velice vřele doporučit a přeji další, tak spokojené zákazníky.
Green Home Energy s.r.o. mohu doporučit. Od nabídky až po realizaci probíhalo vše v pořádku. Komunikace s firmou na jedničku, když bylo potřeba poradili. Od června 2023 FV běží, zatím bez jakýchkoliv potíží. Doufáme, že to tak i zůstane 😉 Díky.
Jaroslav hunkes
Jaroslav hunkes
1689753461
Komunikace s dodavatelem probíhala dobře.Akce trvala od podpisu smlouvy do konečného připojení k síti 10 měsíců, pravděpodobně vlivem nárůstu zakázek a dlouhým termínům EG.D. S úrovní provedení jsme spokojeni, mohlo to být ale rychlejší.
Petra Bromová
Petra Bromová
1689670906
Komunikace a spolupráce s touto firmou probíhala nad očekávání. Můžu jedině doporučit.
Rudolf korčák
Rudolf korčák
1686862173
Luděk Jiřík
Luděk Jiřík
1686562106
Vše proběhlo dle uzavřené smlouvy k mé spokojenosti a vstřícnému jednání.Měl jsem štěstí s výběrem dodavatele protože známí si objednali fotovoltajiku před rokem u jiné firmy, zaplatili zálohu a v současné době mají namontované panely a dodáno ostatní technologií ale nezapojenou.Dodavatel není Malina.Doporučuji firmu Green Home je to jeden z mála spolehlivých a slušných dodavatelů.Luděk Jiřík Cyšná.
S firmou Green Home Energy jsem velmi spokojen. Seriózní jednání od nabídky až po ukončení realizace včetně vyřízení potřebné dokumentace. Tuto firmu jednoznačně doporučuji.
Lubos Subrt
Lubos Subrt
1686071304
Firma Gren Home Energy nám na přelomu roku 2022-2023 instalovala fotovoltaickou elektrárnu na náš RD. Vše proběhlo v pořádku a v dohodnutém termínu. Práce odvedená na jedničku a vše za nás vyřídili včetně dotace. Elektrárna pracuje a jsme spokojeni. Chválím tuto firmu a vřele doporučuji ostatním zájemcům.
Marie Dvorakova
Marie Dvorakova
1686054564
Spokojeni s přístupem i prací
Petr Pokorný
Petr Pokorný
1686043974
Na doporučení souseda jsem kontaktoval firmu Green Home Energy.Vše proběhlo velmi rychle, profesionálně od prvního dne. Instalace trvala 4 měsíce, 6 měsíců s připojením a vyplacením dotací na účet.Komunikace s firmou byla na jedničku, a proto mohu jen doporučit.
Zatím rychlá instalace panelů, šikovní chlapi.Doufám, že ve stejném tempu proběhne i zapojení a uvedení do provozu.
petr snopek
petr snopek
1685585895
Fotovoltaiku mám od Home energy a vše proběhlo bez problémů. Určitě mohu doporučit. Jakákoliv no name společnost za rok zase krachne....
Martin Zaruba
Martin Zaruba
1685554271
Mohu jen doporučit. Firma vše do posledního puntíku splnila, včetně rozsahu prácea termínů. Teď budeme po roce řešit rozšíření FTV a moc se těšíme na další spolupráci.
oldrich kucina
oldrich kucina
1685532851
Zatím nemám kompletně hotovo , ale to co předvedli střechaři bylo super .Dlouho jsem neviděl v takovém tempu a tak profesionálně někoho dělat . Jeden den montáže 22ks panelů se stažením kabelů do technické místnosti . Jednalo se o pány Řehoře a Kafku .Tímto jim ještě jednou děkuji .
Martin Frič
Martin Frič
1685437916
Já mám od této firmy od loňského října FVE 6,3 kwp , vše bylo naprosto v pořádku, termíny , ochota , prostě mohu jen DOPORUČIT. I po montáži a předání FVE kdykoli jsem potřeboval poradit, změnit nastavení, protože jsem začal prodávat přetoky, které jsem si předtím nechal zakázat, ochota , vstřícnost, Neměl jsem sebemenší problém. DOPORUČUJI.
Ok.
Sbor Continuo
Sbor Continuo
1685093589
Ohledně závěrečného zhodnocení instalace FVE na mém RD firmou HOMEENRGY mohu s klidným svědomím konstatovat toto:- bezproblémová a rychlá komunikace- kvalita práce výborná (řemeslníci, kteří přišli, věděli co a jak udělat, byla patrná jejich zkušenost)- problémy při realizaci (vždycky jsou problémy!) se řešily aktivně a za pochodu, takže už si elektriku vyrábím sámKdyž to shrnu, tuto firmu mohu doporučit, za mě plná spokojenost
Martin Machura
Martin Machura
1684074771
Nechali jsme si od této firmy udělat fotovoltaiku na rodinný dům a s jejich prací jsem opravdu spokojený. Vyhověli všem mým požadavkům, i za nás vyřídili žádost o dotaci. Od podepsání smlouvy bylo do půl roku vše hotovo. Mohu jen doporučit.
Vše perfektní,termín dodržen a kvalita pracovníků vynikající.Jsme velice spokojeni.Zdravím .Hřebejk Richard Sepekov
frtan frtna
frtan frtna
1683803199
Naprostá spokojenost. Vše co slíbili dodrželi. Vše klaplo na první dobrou. Profesionálové s velkým P. FVE funguje, dotace připsány na účet. Mohu jen doporučit.
Pavel Kolek
Pavel Kolek
1683622894
S montáží panelů na připravenou pozemní konstrukci a dodávkou vč. montáže komponentů elektro je celková spokojenost, bez zbytečných prodlev,taktéž poděkování patří pracovnícím infa p. Fialová, p. Jedelská za vstřícnost. Celková spokojenost, teď už dokončit RZ pro ČEZ , provést výměnu elektroměru pro PPP a už to může makat.
Dobrý den, toto hodnocení provádím společně s otcem, který si nechal naistalovat fotovoltaiku na domě. Hodnocení celé realizace je 100% pozitivní od samého začátku. Vysvětlení využití, nabídka, zaměření a komunikace od pana Martause, naprostá spokojenost. Realizace panelů fotovoltaiky - spokojenost. Realizace a instalace dílů fotovoltaiky - spokojenost. Vše spokojeně nainstalováno a zapojeno. Komunikace s jednotlivými pracovníky perfektní. I instalace a zapojení do systému od pracovníka ČEZ proběhla v naprostém pořádku. Celková délka instalace netvrala dlouho. Této společnosti a všem jejím pracovníkům nemám co vytknout. Děkuji za dobře odvedenou práci. S pozdravem Petr Řípa
rebel rebelak
rebel rebelak
1683228752
Zdenek Balaban
Zdenek Balaban
1683212410
Dobrý den chtěl bych poděkovat společnosti Green Home Energy s.r.o která mi instalovala fotovoltaiku na našem domě skvělá spolupráce a bezva domluva vše za mne vyřídili a cele zrealizovali montáž solaru proběhla bezva a připojení elektro včetně baterii jsem naprosto spokojen . Vše proběhlo v pořádku včetně vyřízení dotací cca v rozmezí dvou měsíců tuto společnost mohu jen doporučit děkuji moc Zdeněk Balabán
Leoš Soukup
Leoš Soukup
1682056401
Spokojenost. Dodržení termínů. Srozumitelná komunikace. Vždy jsem se dovolal. Reakce na emaily také rychlá. Elektrárna funguje bez problémů. Kroky při realizaci byl přesně takové, jak mi sdělili. Od prvního kontaktu po spuštění elektrárny uběhlo 8 měsíců. Doporučuji.
ladislav boksay
ladislav boksay
1681875995
Objednal jsem si fotovoltaiko od firmy Green Home Energy s.r.o. je jedna z mála firem která od podpisu smlouvy dostojí svých závazku komunikace je až překvapivě velice vstřícná a i montéři co pro firmu montují jsou super vše vysvětlí od A do Z za mě mohu firmu všem DOPORUČIT.
Lukáš Szako
Lukáš Szako
1681806179
S firmou Green Home Energy s.r.o. jsme velice spokojený. Od nabídky až po montáž panelů a elektrikářů. Všichni byli profesionální. Můžeme jen doporučit.
js_loader

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 8,1 kWp s bateriovým úložištěm 10,65 kWh

"Náš zákazník díky této fotovoltaice vyrobí 8100 kWh a ušetří ročně až 32 000 Kč"

Plzeňský kraj

Dotace Nová zelená úsporám ve výši 205 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,79 kWp s bateriovým úložištěm 14,2 kWh

"Náš zákazník díky této fotovoltaice vyrobí 9790 kWh a ušetří ročně až 39 000 Kč"

Zlínský kraj

Dotace Nová zelená úsporám ve výši 205 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 5,34 kWp s bateriovým úložištěm 7,1 kWh

"Náš zákazník díky této fotovoltaice vyrobí 5340 kWh a ušetří ročně až 21 000 Kč"

Jihočeský kraj

Dotace Nová zelená úsporám ve výši 205 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 9,79 kWp s bateriovým úložištěm 14,2 kWh

"Náš zákazník díky této fotovoltaice vyrobí 9790 kWh a ušetří ročně až 39 000 Kč"

Jihočeský kraj

Dotace Nová zelená úsporám ve výši 205 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 7 kWp s bateriovým úložištěm 10,65 kWh

"Náš zákazník díky této fotovoltaice vyrobí 7000 kWh a ušetří ročně až 28 000 Kč"

Plzeňský kraj

Dotace Nová zelená úsporám ve výši 205 000 Kč

Fotovoltaická elektrárna o výkonu 5,6 kWp s bateriovým úložištěm 7,1 kWh

"Náš zákazník díky této fotovoltaice vyrobí 5600 kWh a ušetří ročně až 22 000 Kč"

Jihočeský kraj

Dotace Nová zelená úsporám ve výši 205 000 Kč